Elektrykiem na Europejski Kongres Gospodarczy

Podczas XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, TAURON wspólnie z ING Bankiem Śląskim, przygotował specjalną promocję na korzystanie z aut elektrycznych dostępnych przez aplikację eCar.
W ramach usługi carsharingu oferowany jest dostęp do floty 20 aut elektrycznych czterech najbardziej popularnych marek. Użytkownicy mają do dyspozycji aplikację mobilną eCar od TAURONA, która służy obsłudze wypożyczania, uruchamiania i zwrotu pojazdów.
TAURON wspólnie z ING Bankiem Śląskim, w celu promocji elektromobilności podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego, proponują wszystkim uczestnikom możliwość wypożyczenia elektrycznego samochodu w promocyjnej cenie 0,70 zł za minutę.
Pojazdy objęte promocją będą czekały pod Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym od strony ul. Góreckiego. W celu wypożyczenia auta wystarczy pobrać aplikację TAURONA eCar i cieszyć się swobodą podróżowania pojazdem elektrycznym.
Zwiększaniu świadomości oraz popularyzacji elektromobilności służy też profil na Facebooku (https://www.facebook.com/emobility.od.taurona). Na profilu zamieszczane będą informacje o elektromobilności w TAURONIE, promocjach, dobrych praktykach oraz informacjach z elektromobilnego świata.
Zaangażowanie Spółki Magenta Grupa TAURON w rozwój elektromobilności zostało docenione. Podczas szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach firma otrzymała główną nagrodę „Lider Elektromobilności 2018”.