Inspektor dołowy z kopalni Ziemowit odwiedzi fanów w Japonii

Inspektor dołowy z kopalni Piast-Ziemowit ruch Ziemowit, Patryk Bielowicz, zamierza odwiedzić swoich fanów w krajach azjatyckich. Znany jako Patrick Moreno, didżej i producent muzyczny, jeszcze w styczniu wybiera się do Japonii. W planach na ten rok ma także Chiny i Tajwan. W tej części świata cieszy się ogromną popularnością i jest rozpoznawalny.

Patryk Bielowicz od 15 roku życia komponuje i produkuje własne utwory. Wydaje je w największych wytwórniach świata. Są one bardzo popularne za granicą, Austrii, Holandii, a szczególnie w krajach Azji – Chinach i Japonii. Miał już okazję tam występować, a na jego koncerty przyszły tłumy.
– Nie zamierzam zawieść swoich fanów, dlatego w tym roku odwiedzę Japonię, Chiny i Tajwan. W Japonii zagram w Tokio, Kioto i Osace. Wiosną planuję polecieć do Chin i Tajwanu – zdradza swoje plany Patrick Moreno.
Obecnie Patrick Moreno pracuje nad najnowszym utworem dla amerykańskiej wytwórni, który ma zadebiutować w marcu, a jego promocja jest planowana w USA.
Jednocześnie Patryk Bielowicz nie zamierza rezygnować z pracy w kopalni Piast-Ziemowit, którą sobie chwali. Na dole pracuje już 12 rok, może liczyć na wsparcie kolegów z pracy, a w domu żony i dzieci.
Fot. archiwum Patricka Moreno