JSW S.A. włącza się w międzynarodową kampanię społeczną ?Dwie godziny dla Rodziny? ? dla chętnych!

W sobotę, 15 maja 2021 r. obchodzony jest na świecie Międzynarodowy Dzień Rodzin. To okazja, aby szczególnie pomyśleć o swoich najbliższych i poświęcić im czas. Zarząd JSW podjął uchwałę o dwóch godzinach wolnych od pracy dla wszystkich chętnych pracowników JSW S.A. w ramach akcji ?Dwie godziny dla Rodziny?.

? Zależy nam na tworzeniu kultury pracy wspierającej pracowników i ich rodziny w budowaniu dobrych i trwałych więzi. Praca zawodowa nie powinna negatywnie wpływać na rodzinę. Przeciwnie ? powinna służyć rodzinie nie tylko w sferze ekonomicznej. Dlatego przyłączamy się do międzynarodowej akcji ?Dwie godziny dla Rodziny? ? powiedziała Barbara Piontek, prezes JSW S.A.
Możliwość odebrania dwóch godzin, czyli skrócenia sobie czasu pracy jednego dnia zyskali wszyscy zatrudnieni na dzień 15 maja 2021 r. pracownicy JSW S.A., którzy chcieliby z takiego benefitu skorzystać. Zgodnie z decyzją Zarządu Spółki, w porozumieniu z przełożonymi Załoga może odbierać te godziny (jako wolne i płatne) na zasadzie dobrowolności aż do 30 czerwca 2021 roku.