Kiedy kupić węgiel? ? ruszyła kampania reklamowa e-sklepu PGG S.A.

W poniedziałek 19 czerwca 2023 r. wystartowała nowa ogólnopolska kampania reklamowa sklepu internetowego Polskiej Grupy Górniczej S.A. Od poniedziałku trwa też promocyjna obniżka cen węgli grubych z kopalni ROW w Rybniku.

Odpowiedź na tytułowe pytanie ?Kiedy kupić węgiel?? radiosłuchacze usłyszą w stacjach RMF FM, RMF Maxx, III program Polskiego Radia Trójka PR, Radio 90, Radio Katowice. Dodatkowo wszyscy użytkownicy internetu zetkną się z przekazem kampanii w takich serwisach, jak dziennikzachodni.pl, dziennikpolski24.pl, nowiny24.pl, nto.pl, gazetakrakowska.pl.
Wszystkie istotne informacje o aktualnych promocjach w PGG S.A. dostępne są także w mediach społecznościowych i na firmowej stronie internetowej spółki www.pgg.pl.
A jak brzmi odpowiedź na najważniejsze pytanie, kiedy kupić węgiel? Otóż przezorni kupują polski węgiel już dzisiaj w e-sklepie PGG S.A., korzystając z promocji!
W e-sklepie PGG S.A. już od maja opał dostępny jest po obniżonych cenach. Do końca czerwca trwa promocja ?Drugie tyle węgla taniej o 400 zł za tonę?.
Od poniedziałku 19 czerwca razem z kampanią reklamową startuje obniżka cen węgla grubego z kopalni ROW w Rybniku! Za Kostkę – Marcel, Kostkę – Jankowice, Orzech – Marcel, Orzech – Jankowice, Orzech- Rydułtowy klienci zapłacą tylko 1100 zł za tonę. Co ważne, warto się pospieszyć i skorzystać podwójnie! Bowiem zamówienia na węgiel rybnicki po 1100 zł/t można do końca miesiąca dokonać także w promocji ?Drugie tyle węgla taniej o 400 zł za tonę?, co zwielokrotni korzyści nabywców.
Polska Grupa Górnicza S.A. jest największym producentem węgla w Polsce i UE. Gwarantuje, że węgiel kupiony przez internet na stronie www.sklep.pgg.pl będzie w stu procentach polski, o stabilnych parametrach, z certyfikatem jakości prosto od producenta i bez niepotrzebnych marż pośredników. Dostawami węgla z kopalń PGG S.A. zajmują się na preferencyjnych dla klientów warunkach przewoźnicy firmowej sieci KDW (Kwalifikowanych Dostawców Węgla), których 166 składy rozsiane są po całym kraju.
Dowiedz się więcej o najnowszej promocji PGG S.A. „Kiedy kupić węgiel?”