Kolorowe plecaki od JSW

Już za kilka dni rozpocznie się kolejny rok szkolny. Z tej okazji zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej postanowił sprawić dzieciom z domów dziecka niespodziankę.
Spółka w ramach programu ?JSW Dzieciom? zafundowała wychowankom domów dziecka z Jastrzębia – Zdroju oraz Pszczyny i Cieszyna prawie sto kolorowych plecaków szkolnych. Prezenty wręczyli dzieciom Włodzimierz Hereźniak, prezes zarządu JSW oraz członkowie zarządu Artur Wojtków, zastępca prezesa zarządu JSW ds. pracy i polityki społecznej a także Artur Dyczko, zastępca prezesa zarządu JSW ds. strategii i rozwoju. – Pomoc potrzebującym dzieciom to nasz obowiązek. Plecaki, które wręczyliśmy dzieciom, to zaledwie drobny gest, który jednak spowodował, że na twarzach dzieci pojawił się uśmiech. My cieszymy się razem z nimi ? powiedział Włodzimierz Hereźniak, prezes JSW.
Jastrzębska Spółka Węglowa w ramach projektu ?JSW Dzieciom? od wielu miesięcy wspiera wychowanków z domów dziecka w Jastrzębiu- Zdroju, Pszczyny i Cieszyna organizując m.in. wyjazdy wakacyjne, rekreacyjne oraz edukacyjne. Jastrzębska Spółka Węglowa w ramach projektów ?JSW Dzieciom? oraz ?Kopalnia Wiedzy JSW? w dalszym ciągu będzie podejmować działania związane z edukacją dzieci i młodzieży oraz pomocą najbardziej potrzebującym dzieciom w myśl zasady – najważniejszy jest uśmiech dziecka.