Muzeum szuka przewodników!

Trwa nabór na przewodników po trasach turystycznych Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Trzeba się pospieszyć, bo czasu zostało niewiele. Termin składania dokumentów rekrutacyjnych upływa 29 lutego. Bezpłatny kurs przewodnicki rozpocznie się w marcu.

Można zdobyć m.in.:
> Uprawnienia przewodnika po obiektach Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu;
> Ciekawą pracę na umowę zlecenie.
Organizatorzy liczą przede wszystkim na zainteresowanie ze strony byłych górników, pasjonatów Śląska – jego historii i tradycji, ludzi komunikatywnych i otwartych, posiadających łatwość i płynność wypowiadania się, dysponujących czasem do pracy także w weekendy i dni wolne od pracy.
Mile widziane są: umiejętność i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz grupami ludzi, znajomość języków obcych oraz ślonskiej godki.
Jak skorzystać z tej oferty? Koniecznie trzeba złożyć CV oraz wypełniony kwestionariusz na adres mejlowy: nabory@muzeumgornictwa.pl
Wybrane osoby zostaną zaproszone na kurs, kończący się egzaminami – teoretycznym i praktycznym. Po ich zdaniu nastąpi szkolenie z maszyn górniczych i ruszy proces wdrażania do pracy przewodnika.
Dodatkowych informacji można zasięgnąć dzwoniąc pod nr tel. 728 406 102 lub na stronie internetowej: www.muzeumgornictwa.pl w zakładce praca.