Najlepsi w jednej drużynie

Władze Jastrzębskiej Spółki Węglowej spotkały się z przedstawicielami trzech największych klubów sportowych wspieranych przez JSW.

Tomasz Cudny, prezes zarządu JSW oraz Artur Wojtków, zastępca prezesa JSW ds. pracy i polityki społecznej spotkali się z prezesami klubów sportowych: Adamem Gorolem, prezesem KS Jastrzębski Węgiel, Kazimierzem Szynalem, prezesem JKH GKS Jastrzębie oraz Marcinem Ćwikłą, prezesem GKS Jastrzębie. Podczas spotkania podpisano kolejne umowy sponsorskie oraz omówiono zasady współpracy w obszarze sponsoringu w 2022 roku.
– Działalność sponsoringowa jest dla nas fundamentem, na którym opieramy wizerunek Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Dzięki współpracy z zawodowymi klubami sportowymi, bez wątpienia, rozpoznawalność marki jest coraz większa, i to nie tylko w kraju, ale również w Europie. Sport w działalności sponsoringowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej odgrywa bardzo ważną rolę również dla naszych pracowników i mieszkańców regionu. Jesteśmy największym pracodawcą w regionie, nasi pracownicy są kibicami. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie i chcemy promować sport oraz zdrowy i aktywny styl życia wśród naszych pracowników – powiedział Tomasz Cudny, prezes JSW podczas spotkania.
– Jesteśmy wdzięczni naszemu sponsorowi za wsparcie. Cieszymy się, że władze JSW rozumieją sport i emocje, jakie się z nim wiążą. My, działacze sportowi, zawodnicy oraz kibice doskonale wiemy, że gdyby nie Jastrzębska Spółka Węglowa nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym dzisiaj jesteśmy – powiedział Adam Gorol, prezes mistrzów Polski KS Jastrzębski Węgiel.
Przypomnijmy, KS Jastrzębski Węgiel jest aktualnym mistrzem Polski oraz zdobywcą Superpucharu Polski. JKH GKS Jastrzębie również jest aktualnym Mistrzem Polski, zdobywcą Pucharu Polski oraz Superpucharu. GKS Jastrzębie występuje na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy.