Ostrzegamy przed fałszywymi stronami sklepu PGG S.A.

Wraz z rozpoczętym właśnie sezonem grzewczym pojawiły się informacje o fałszywych stronach e-sklepu PGG S.A. i kolejnych próbach oszustw w Internecie. Apelujemy do klientów sklepu internetowego PGG S.A., aby przed podaniem swoich danych osobowych i przed zakupem węgla dokładnie sprawdzili adres strony.

Adresy fałszywych stron, grafiki oraz widoczny asortyment, mogą wprowadzać w błąd. Mogą być łudząco podobne do grafiki sklepu PGG S.A. Oszuści bezprawnie wykorzystują także logo naszej spółki.
Apelujemy, aby nie dokonywać wpłat za pośrednictwem tych stron, gdyż mogą Państwo stracić pieniądze. Prosimy o rozwagę w zakupach. Jednocześnie przypominamy, że właściwy adres sklepu internetowego PGG S.A. to: https://sklep.pgg.pl
Kupując węgiel należy zwrócić uwagę na adres strony. Sprawdźmy czy z boku adresu strony znajduje się kłódka. To informacja o tym, że połączenie jest szyfrowane i zabezpieczone. Znajdziemy tam informacje o certyfikacie Polskiej Grupy Górniczej.
Obecnie w naszym sklepie można nabyć węgiel w cenach producenta sortymentów grubych i średnich z kopalń PGG S.A. To surowiec z gwarancją jakości oraz z preferencyjną dostawą na składy Kwalifikowanych Dostawców Węgla PGG S.A. Składy KDW są zlokalizowane w całej Polsce, tak by były blisko miejsca zamieszkania naszych Klientów.
Zatem, zanim rozpoczniemy zakupy, sprawdźmy, czy mamy wpisany właściwy adres sklepu w przeglądarce. Prosimy o rozwagę w sieci.