PGG Family ? rodzina się powiększa

Polska Grupa Górnicza wprowadza do oferowanych pracownikom świadczeń pozapłacowych multipakiet usług sportowo-rekreacyjnych. W ramach PGG Family ? bo tak nazywa się program benefitowy spółki ? będą mogli oni korzystać z 716 obiektów na terenie województwa śląskiego, w tym ze szkół tańca, torów gokartowych, sal bilardowych i terenów do paintballa. Programem będą objęci wszyscy pracownicy PGG i ich rodziny.

Już w kwietniu zatrudnieni w spółce za pomocą aplikacji będą mogli dokonać elektronicznego wyboru pakietu usług sportowo-rekreacyjnych. Ich dostawcą będzie firma OK System, z którą PGG podpisała umowę o współpracy. Polska Grupa Górnicza zaoferuje pracownikom szeroki pakiet Fit & More, który będzie zawierał zarówno obiekty stricte sportowe, jak baseny, boiska i siłownie, jak również rekreacyjno-rozrywkowe, jak kręgielnie czy szkoły tańca.
Zarząd PGG ogłosił, że miesięcznie dofinansuje kwotą 15 złotych brutto 5 tys. sztuk multipakietów. W rezultacie za najbardziej zróżnicowany multipakiet pracownik zapłaci 58 zł brutto, a za multipakiet uprawniający do korzystania z obiektów dwa razy w tygodniu ? 31 złotych. Więcej informacji dotyczących programu PGG Family pojawi się niebawem na stronie internetowej spółki.