PGG S.A. ostrzega

Polska Grupa Górnicza S.A. ostrzega Klientów sklepu internetowego przed oszustwami w sieci. Do firmy docierają fałszywe faktury od oszukanych osób, na których bezprawnie zostało wykorzystane logo PGG S.A.

Należy dokładnie sprawdzać adres strony sklepu internetowego PGG S.A. przed zrobieniem zakupów, podaniem danych osobowych i dokonaniem wpłaty.
Prawidłowy adres strony to https://sklep.pgg.pl/. Pamiętajmy, że grafika może być łudząco podobna, a nawet identyczna. Pamiętajmy, że fałszywy asortyment na fałszywej stronie może zupełnie wyglądać jak asortyment PGG S.A.
Klikając i kupując, możemy jednak nie tylko stracić pieniądze. Oszuści wyłudzają także nasze dane osobowe.
Dlatego kupując węgiel należy zwrócić uwagę na adres strony. Sprawdźmy czy z boku adresu strony znajduje się kłódka. To informacja o tym, że połączenie jest szyfrowane i zabezpieczone
Znajdziemy tam informacje o certyfikacie Polskiej Grupy Górniczej.
Obecnie w sklepie PGG można nabyć węgiel konfekcjonowany oraz miały. Z uwagi na ogromne zainteresowanie towar jest dostępny w sesjach sprzedażowych o 16.00 i o godzinie 18.00., nie sprzedajemy węgla luzem. Sesje miałowe są w poniedziałki, środy i piątki . Sesje węglowe są we wtorki i czwartki.
Zanim rozpoczniemy zakupy, sprawdźmy, czy mamy wpisany właściwy adres sklepu w przeglądarce. Prosimy o ostrożność w sieci!