Świąteczna moc dEKOrowania od TAURONA

Choinkowa gwiazda zrobiona ze sreberka, łańcuch z origami albo własnoręcznie upleciony wianek. W pamięć najbardziej zapadają nam te świąteczne dekoracje, z którymi łączą się rodzinne historie. Dlatego tej jesieni TAURON zachęca, by bożonarodzeniowe ozdoby przygotować samemu. W duchu zero waste i z troską o środowisko.

Kampania ?z TAURONEM naprawiam, nie wyrzucam? pokazuje, że ekologia to sfera zarówno ważnych decyzji konsumenckich ? m.in. naprawiania zepsutych urządzeń ? jak i przestrzeń do kreatywności. Z tego powodu TAURON zaprasza do wzięcia udziału w kreatywnym konkursie dla rodzin.
Zadanie polega na wykonaniu świątecznych ozdób z odpadów ? makulatury, plastiku czy metalu. Technika wykonania pracy jest dowolna, ważne by wykorzystanym materiałom dać drugie życie. Nie ma też ograniczeń wiekowych. W konkursie może wziąć udział każdy, nie trzeba być klientem TAURONA.
– Właśnie teraz, gdy spędzamy w domu więcej czasu, jest odpowiednia chwila, by w rodzinnym gronie wykonać świąteczne ozdoby. Zapewniam, to będzie wspaniała zabawa oraz miła świąteczna pamiątka. Nie dość, że oryginalna, to tania i proekologiczna. Dodatkowo każdy, kto sfotografuje swoją pracę, ma szansę na wygranie cennych nagród ? mówi Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy TAURON Polska Energia.
Konkurs ?Świąteczna moc dEKOrowania?
Jury konkursu nagrodzi 40 najlepszych prac. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz na stronie www.tauron.pl/ekokonkurs. Trzeba też wykonać dwie fotografie: odpadów, z których będziemy korzystać oraz efektu finalnego, czyli świątecznej ozdoby. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 grudnia 2020 r.
Cele kampanii ?z TAURONEM naprawiam, nie wyrzucam? wpisują się w strategię Zielonego Zwrotu TAURONA. Jednym z filarów tej strategii jest dostarczanie przez firmę rozwiązań i usług neutralnych dla środowiska i korzystnych dla klientów.
Najnowsza kampania promuje usługi serwisantów od TAURONA. Dzięki tej ofercie klienci spółki nie muszą się martwić, gdy zepsuje się im pralka, czy lodówka, bo – w zamian za niewielką opłatę miesięczną wliczoną do rachunku za prąd – mają zapewnione usługi rożnych specjalistów. Gdy nie działa komputer, pomaga informatyk. Jak pojawi się usterka instalacji elektrycznej w domu, przyjedzie elektryk. Gdy zepsuje się pralka czy lodówka, naprawi ją serwisant urządzeń AGD.
TAURON od lat rozbudowuje wachlarz usług, które świadczą fachowcy z różnych dziedzin. Do domów i firm klientów zawitał n Elektryk 24H, który pomagał w usuwaniu awarii instalacji wewnętrznych. Z czasem w oferciepojawiły się usługi napraw sprzętów RTV, AGD i PC, czyli Serwisant 24H. Dziś obejmują one także naprawę sprzętu i instalacji gazowej oraz wsparcie szklarza, ślusarza czy hydraulika. Klienci TAURONA mogą również skorzystać z oferty Zdrowie 24H oraz Serwisant komputerowy 24H.
Najnowsza kampania TAURONA ma szeroki zasięg. Prowadzona jest w telewizji, radiu, Internecie, w serwisie Spotify oraz za pomocą wysyłek do klientów.