Węgiel konfekcjonowany kupiony w e-sklepie PGG od dzisiaj można odbierać w kopalniach!

Węgiel konfekcjonowany – w workach, na paletach i w big-bagach, klienci e-sklepu PGG S.A. od dzisiaj mogą odebrać bezpośrednio w punktach na kopalniach, korzystając z wszystkich dostępnych form płatności w tym również sprzedaży ratalnej.

Dotychczas węgiel w paletach, czy w big-bagach można było odebrać w kopalni kupując go jedynie bezpośrednio w punkcie sprzedaży tej kopalni i płacąc gotówką. W przypadku zakupów poprzez e-sklep w kopalni można było odebrać jedynie pojedyncze worki.
Natomiast węgiel konfekcjonowany kupiony w e-sklepie już od 1 tony dostarczał kurier.
Od dzisiaj węgiel konfekcjonowany można kupić w e-sklepie korzystając z wszystkich dostępnych form płatności w tym również sprzedaży ratalnej i odebrać bezpośrednio w punkcie sprzedaży kopalni. W ostatnim czasie udostępniliśmy naszym klientom samodzielną zmianę formy płatności.
Przypominamy, że od 1 marca również odebranie zamówionego towaru w sklepie internetowym PGG S.A. za pośrednictwem kuriera czy KDW jest bardzo proste. Całkowicie wyeliminowane zostały dokumenty papierowe.
Kupujący nie muszą już podawać kurierowi czy obsłudze składu KDW żadnych danych osobowych, wystarczy, że podają kod odbioru.
Faktura znajduje się natomiast na profilu klienta w e-sklepie PGG S.A. , oświadczenie akcyzowe jest zamieszczone na fakturze. Wystarczy, że klient sklepu PGG S.A. wejdzie na swoje konto w e-sklepie pobierze i potwierdzi odbiór faktury.